MGS - právě probíhá 4.kolo (poslední) až se vrátím udělám vyhodnocení a ceny!
Miss Sims - zrušena. Vyhodnocení je zde.
eva-sims.blog.cz

Cesta Peklem - 3. část

16. května 2011 v 19:13 | Lassien |  Cesta Peklem
3. část - A je to tady, ta prokletá věštkyně měla pravdu!

V minulém díle jste si mohli přečíst, jak se Lea dostala k věštkyni, která ji předpověděla budoucnost. Krátký úryvek:

,,No to si děláš srandu?! Ty nemáš peníze?! Je to tu napsáno!" vykřikla žena a ukázala na tabulku kde bylo napsáno: ,,20 minut = 13 liber." ,,Aha. Toho jsem si nevšilma! No ale já opravdu nemám ani libru!"řekla jsem ji. ,,No holka. Tak to máš blbé! Mazejte odsud!" vyhrkla věštkyně. Tak jsme s Emily šly ven.
,,Leo, co budeš dělat?!" ptala se mě Emm. ,,Záleží na tom, jestli to je pravda." odpověděla jsem ji. ,,Ale né. Já myslím to, že jsi neměla peníze! Vždyť si ji řekla skoro všechno, kde bydlíš, jak se jmenuješ, kolik ti je let, jména rodičů!" řekla Emm. ,,Jo ták. No jen doufám, že se v blízkých dnech neobjeví u nás před domem, že si jde pro peníze!" odpověděla jsem ji. ,,No to já taky!" řekla Emily. ,,A co s tou budoucností? Myslíš si, že to je pravda?" zeptala jsem se Emm.
_____________________________________________________________________
A teď už k součastnému dílu.....


,,Už musím jít! Čau. " řekla Emily.,,Jo já taky. Musím ještě uklízet. Tak ahoj!" odpověděla jsem ji. Rozoučily jsme se našim pozdravem a každá jsme šly na jinou stranu. Doufám, že už nebudou doma...pomyslela jsem si, když jsem šla naší ulicí. Jsem zvědavá, jestli to, co říkala ta věštkyně je pravda. Říkala, že v blízkých dnech se dozvím něco, co jsem nikdy nechtěla vědět a možná, že ztratím svého nejbližšího člověka....Kdo by to asi mohl být? Tahle otázka mi pořád vrtá hlavou. Kdo je můj nejbližší? Daphne, Max, Mia nebo Emily? S těmi jsem každý den a je pravdou, že kdybych je ztratila bylo by mi to moc líto. No nic tohle je na dlouho....Přišla jsem před dům. To né! Oni už přileji z nákupu! Bože....To zas bude a já jsem neuklidila. ,,Ehm...Ahoj!" vykřikla jsem. ,,Co tu děláš?! Dnes jsi přece měla zákaz, ne?" řekl taťka.

,,No já jsem dnes měla odpolední vyučování!"odpověděla jsem. ,,Važně? Mám si zajít za p. učitelkou v kolik jsi odhcázela ze školy?!" vakřikl taťka. ,,No tak Maxi! Já ji zádám práci. Pohrabe mi tohle listí. Ty už jeď." zastala se mě Daphne. Ona je jedíná, která Maxe přesvědčí.,,Dobře zlato, už jedu! A ty mě neštvi!" řekl taťka a jel odvést auto do garáže.

Tak jsem šla hrabat listí. Nesmírně mě to baví! To říkám ironicky...Se vztahem mezi mnou a otcem není něco v pořádku. Někdy si připadám, že nejsem jeho. V podstatě ani nejsem podobná...Jak mamce tak k taťkovi. Jsem úplně jiná. Čím to asi bude? Nikdo neví...Teda alespoň myslím...Doufám, že mi rodiče něco netají....Ne to ne. To by mi neudělali :)

Přišla ségra. Další člen rodiny, kterému nejsem podobná...Hádejte, co udělala? Začala mi kopat do pracně nahrabané kupy listí. ,,Co to děláš, Mio!" říkám ji a ona nic kope dál.,,Zbláznila ses?! Ty jsi fakt mental!" další věta, která by ji mohla zastavit kopat...Slovo "mental" ji vždycky naštve. ,,Jaký mental?! To říká ta pravá, co nosí růžové šatičky! Chachacha...Blonďatá Barbie!" řekla a začla se smát....,,To není vtipné! Se podívej na sebe. Vypadáš jak kluk s dlouhými vlasy! Jen závidíš! A navíc....Jsi prostě mental :D " odpověděla jsem ji. Ostatně je to pravda...Obličej má jak kluk.Ajeje...nastal špatný čas....Jde k nám mamka.

,,Mamí ona mi říka, že jsem mental, a že vypadám, jak kluk! Tím myslí i tebe, protože jsme si podobné!" řekla důležitě Mia. Musím si prosadit svou....,,Však je to pravda a navíc ona mi rozkopala listí a řekla, že jsem Barbie!" řekla jsem. Mia se na mě hned podívala a dělala ksichty. ,,Jaká pravda?! To chceš říct, že Mia a já vypadáme jak kluci?!" vakřikla mamka. ,,A chováte se jak mentali!" podotkla jsem potichu. Mamka se v uvozovkách "naježila" a řekla: ,,A mazej!" Mia jak vždy musela mít posledí slovo a tak řekla: ,,Padej ty blbá blondýno Barbie!".

Nemělo to cenu. Šla jsem domů a šla si číst o magii. Možná se tam něco dozvím o věštkyni....,,Věštění bývá na 90% jistota. Taky ale záleží jak se člověk cítí. Pokud má stres a špatné vztahy s blízkýmí je to jistota na 99%." tohle jsem se dočetla...No ale taky záleží na kvalitě věštkyně....Dodala jsem si pro sebe. Co když moji rodiče nejsou moji praví rodiče?! A Mia moje pravá sestra! Co když mi vážně něco tají? Já to znich dostanu! Zanedlouho přišel taťka s mamkou a Miou do obýváku a sedli si vedel mě...Možná bude nějaká "rodinná rada" nebo se dozvím to, co mám?


Četla jsem si dál...,,Tak rodino! Mio, Daphne. Mám pro Vás jednu zprávu!" řekl otec. Ale proč neřekl i mě? Musím se nějak zapojit do debaty...,,Vážně a jakou?" řekla jsem v rychlosti.,,Neskač mi do řeči! Už mě vážně štveš!...Leo." odpověděl Max. Sklopila jsem oči a zavřela knihu. Odnesla jsem ji do knihovny a posadila jsem se zpátky.

,,Budeme se stěhovat!" pronesl slavnostně otec. ,,Opravdu a kam?!" ptala se mamka. ,,Určitě do nějaké vily! S bazénem a vyhřívkou!" básnila Mia. Taťka se na ni smutně díval...Tady něco nehraje...,,Nebo ne, tak kam?! Někam, kde je to lepší nebo....horší?" zeptala jsem se. Otec s matkou se na mě podívali. Taťka nevypadal zrovna nejlépe....

,,Musíte vědět, že na tom nejsme finančně nejlépe! Dům se prostě musel prodat. Pán, kterámu jsem ho prodal mi za něho dal 170 000 liber." řekl otec. ,,No to si děláš srandu?! Ty takhle rozprodáváš náš majetek za mými zády?! A kde teď seženem levnější bydlení? Tady v Londýně!" rozkřikla se Daphne po Maxovi. ,,Koupil jsem malý domek za 100 000 liber. Je v dobrém stavu. A ještě nám 70 000 liber zbyde!" řekl taťka. ,,A kde?!" zeptala jsem se. ,,To ještě přesně nevím...A už se mě neptejte." řekl otec. Tak on kupuje dům a neví kde je. To se jen tak nevidí. Daphne se s Maxem dál hádala. Já jsem mezitím běžela nahoru k telefonu.

Volala jsem Emily....
Crrrr.....(růžově=Lea, modře= Emily)
,,Haló?"
,,Ahoj tady Lea."
,,Ahoj. Co se děje Leo?"
,,Je to tady! To co říkala ta věštkyně!"
,,A co?"
,,Budeme se stěhovat, protože rodiče namají peníze na bydlení!"
,,Ach né....A kam? Doufám, že ne někde daleko!"
,,To ještě nevím! Otec mi to nechce říct. Ale asi to bude někde daleko...."
,,Proč?"
,,Vzpomeň si na ty slova věštkyně...Říkala, že ztratím někoho blízkého!"
,,A ty si myslíš, že tím blízkým jsem já?"
,,No....Doufám, že ne."


Budu vděčná za každý koment :)) :
1) Libil se Vám díl?
2) Myslíte si, že se Lea odstěhuje někde daleko?
3) Co bude podle Vás v dalším díle? Těšíte se?
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Sčítání lidu...

klik

Komentáře

1 Makiinka ♥ | Web | 16. května 2011 v 20:32 | Reagovat

1) Libil se Vám díl?-moc !!
2) Myslíte si, že se Lea odstěhuje někde daleko?-to nemůžu říct ale asi ano
3) Co bude podle Vás v dalším díle? Těšíte se?asi to stěhování.. :-D

2 Hafínečka | E-mail | Web | 16. května 2011 v 21:21 | Reagovat

zabrala jsem si jeden z tvých designů.ten s pejsky :-D

3 Pillow | Web | 17. května 2011 v 19:50 | Reagovat

1) Hodně :)
2) Asi jo...
3) Přestěhují se a Lea uteče :D

Ty první díly jsem nečetla, tak to jdu dohnat ;-)

4 Hafínečka | E-mail | Web | 17. května 2011 v 19:51 | Reagovat

děkujííí :)máš u mě diplomek

5 bilytygrik | 20. května 2011 v 18:01 | Reagovat

1. Mooc. :-)
2. Snad ne. Byla by to škoda.
3. Nevím, asi jak se budou připravovat na stěhování. ;-) A těším se.

6 Joy | Web | 21. května 2011 v 19:49 | Reagovat

1. Ako vždy.
2. Asi hej.
3. No, zasa nejaká hádka medzi otcom a Leou či jej akože sestrou?....Neviem, no....Ale teším sa už. :-)

7 ©Blog-sims2 *TEAM* (*S[mile]) | E-mail | Web | 22. května 2011 v 10:47 | Reagovat

Páni, úžasné :) Přečtu si i předchozí části

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama