MGS - právě probíhá 4.kolo (poslední) až se vrátím udělám vyhodnocení a ceny!
Miss Sims - zrušena. Vyhodnocení je zde.
eva-sims.blog.cz

Cesta Peklem - 1. část

3. května 2011 v 16:19 | Lassien |  Cesta Peklem

Část první - Minulost


2.5.2001 v 6.00 ráno
Mamka Ley příchází k domu bratra Maxe a Daphne. Lea je jí podobná.
Pokládá bednu s malou Leou před dveře. ,,Mám to udělat? Co když se o ni nepostarají a nechají ji v děcáku?" Kristina přemýšli. Ale nemá na vybranou. Buť ji dá do péče svého bratra, nebo ji odnese do děckého domova, ale to by nikdy neudělala. Leu má ráda, ale nemůže si ji nechat, protože nemá peníze a její manžel John (otec Ley) jde do vězení, protože ukradl auto, které ještě ten den rozbil při nárazu do proti jedoucího auta. John neumřel, ale při nárazu zamřela starší paní, která jela v proti jedoucím autě. Z velkého vyšetřování nakonec vyplynulo, že to John udělal, protože se bál říct o krádeži Kristině. John tedy zkazil život Kristině i Lee.
O hodinu později
Kristina se vzdala své dcery a s pláčem utekla od domu. ,,Tento dům už nechci nidky vidět!" řekla, když utíkala. Naposledy se podívala na bednu a pak zmizela na konci ulice.


Ráno, když slunce vycházelo. Loučil se Max s Daphne.,,Tak ahoj, lásko!" řekl Max a políbil Daphne.Max s Daphne se mají opravdu rádi. Přáli by si malé dítě, ale neví, jestli nejsou ještě moc mladí.,,Ať se ti daří!" oplatila Daphne. Max otevřel dveře a vycházel z domu.

Před dveřmi ležela velká bedna. ,,Co to je?" řekl Max, když spatřil bednu. Daphne už za ním šla. ,,Nevím Maxi. Tak ji otevři!" odpověděla Daphne. ,,To si ze mě děláš srandu! To je tvoje dítě?!" vykřikl Max, když poprvé uviděl miminko.,,Jaké dítě?!" odpověděla Daphne.,,Tohle dítě!" řekl Max.

Max vytáhl z bedny malé neluvně.,,Cože?! To je opravdové dítě!" vykřikla Daphne.,,Ano je. Ty o tom něco víš! Nelži! Že je tvoje?!" Max začal podezírat Daphne. ,,Ty ses úplně zbláznil! Jak můžeš říct, že je to moje!" rozčíleně řekla Daphne. ,,Věděl jsem, že mě s někým podvádíš, ale že takhle!" rozzuřeně vykřil Max. ,,Ty nejsi normální, že?! Kdy bych asi stihla udělat dítě, když jsem furt s tebou?!" ječela Daphne. ,,Neječ po mě uslyší to sousedi!" vymlouval se Max.

,,Na tu máš! Vemsi to!" řekl Max.,,Jé to je pěkné!" vykřikla Daphne.

,,Co s ním budeme dělat?! Pokud teda není tvoje." řekl Max.,,Necháme si ho!" pronesla vítězně Daphne. ,,No to určitě! Chci dítě, ale svoje vlasní, které je mi podobné! Ani nevíme jestli je to kluk nebo holka." vykřikl Max. ,,To se snadno zjistit!" pronesla Daphne.Max chvíli přemýšlel, a pak se podíval zpátky do bedny. ,,Co tam lovíš?! Tobě nestačí jedno dítě?" zeptala se Daphne. ,,,Hele, co jsem našel!" pronesl Max.
Max vytáhl kus papíru. ,,Jmenuji se Lea. Je mi půl roku. Prosím postarejte se o mě. PS: Mám hlad!" četl Max. Daphne se na něho podívala s otevřenou pusou a řekla: ,,Lea! To je pěkné jméno!" pronesla radostně Dahne. ,,To je snad zlý sen! Radši už jdu do práce! Vyřěším to pak! Čau." řekl Max a šel. ,,Stejně si tě necháme Leo! I kdyby Max klečel na nohou!" pošeptala Daphne.
-------------------------------------------------------

1) Jak se Vám líbíla první část?
2) Těšíte se na druhou část?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Sčítání lidu...

klik

Komentáře

1 Makiinka ♥ | Web | 3. května 2011 v 19:12 | Reagovat

moc!!!!
jjjjjj

2 terry | 3. května 2011 v 19:54 | Reagovat

fakt hezký :))))
ps: jak si udělala ten dopis )obrázek?)

3 winter | Web | 3. května 2011 v 20:23 | Reagovat

1. Týýjo, je to úžasně zpracovaný, obdivuju ten nápad. :-)
2. Těším a mooc! Už aby to bylo. ;-)

4 Joy | Web | 3. května 2011 v 21:39 | Reagovat

1. Veľmi pekná. Chudák malá, ale je v dobrých rukách snáď. A je to bežné s tou minulosťou ale predsa v originálnom podaní. A tá veta čo tam loví, či mu nestačí jedno dieťa je vtipná.
2. Určite. :-)

5 Darkness | Web | 5. května 2011 v 15:52 | Reagovat

1) Jak se Vám líbíla první část?// Líbila, moc. Lea je určitě v dobrých rukou, a ten vzkaz mě vážně dostal =). Nebo rozhovor mezi Daphne a Maxem :D. Prostě boží část :))).
2) Těšíte se na druhou část?// jasně, moc!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama