MGS - právě probíhá 4.kolo (poslední) až se vrátím udělám vyhodnocení a ceny!
Miss Sims - zrušena. Vyhodnocení je zde.
eva-sims.blog.cz

Nejsem jako ty - 2. díl

30. ledna 2011 v 18:09 | Lassien |  Nejsem jako ty

2. díl - Seznamení

eva-sims.blog.cz
čti v celém článku


Pro oživení z minulého dílu:  (poslední odstavec)
Šel jsem blíž a dívka se konečně zvedla. Byla to krásná nenamalovaná dívenka. Opravdu, neměla na sobě žádný make-up, řasenku a jiné zbytečnosti. Byla krásná sama o sobě. Kdo to je? Zeptám se ji a uvidím. ,,Jak se jmenuješ?" zeptal jsem se.
eva-sims.blog.cz
Chvíli jsem čekal a pak dívka odpověděla. ,, Jmenuji se Ireth." Odpověděla mi na otázku. ,,Pěkné jméno ale co tu děláš?" Zeptal jsem se ji. ,,Ještě neznám tvé jméno. Jak se jmenuješ ty?" Nojo já jsem se ji nepředstavil. ,,Oliver. Promiň. Tak co tu teda děláš?" Jsem zvědav co s ní vyleze... ,,Ani nevím. Teď se s tebou bavím!" Řekla.
,,No dobře. Jak ses tady dostala a co to je za díru?!"  Najednou přiběhl kůň a postavil se před ní.
eva-sims.blog.cz
,,To je tvůj kůň?" zeptal jsem se. ,,Ano. Jmenuje se Lotus!"  ,,Máš nádherného koně!" Pochválil jsem ji ho. ,,Díky. Já vím!" Ireth koně pohladila a políbila na čelo. Pak na něho naskočila.
eva-sims.blog.cz
,,Jedeš domů?!" zeptal jsem se. ,,Nemám domov. Tak se jedu projet!" Řekla. ,,Aha. Tak pojď k nám!" Nabídl jsem ji. ,,Tak naskoč!" Řekla mi. ,, A na co? Já nemám koně." odpověděl jsem ji. ,,Ale máš. Tak naskoč!" Si se mě dělá blázny nebo co. Kde by se tu vzal další kůň? 
eva-sims.blog.cz
Měla pravdu. Nakonec přiběhl další kůň. A  ten byl asi pro mě. ,,Co? Ten je pro mě?!" Zeptal jsem se i když jsem si nebyl jistý. ,,Ano. Jmenuje se Lorieta!" odpověděla mi. ,,Ta je krásná! Děkuji!" řekl jsem zaskočeně.,,Naskočíš už konečně?!" opět mě pobízela. Poplácal jsem Lorietu na krku a naskočil na ni.
eva-sims.blog.cz
,,A kam teda pojedeme?" Zeptala se mě Ireth. ,,K nám domů. Jestli chceš!" Odpověděl jsem ji. ,,To budu moc ráda!" řekla a podívala se na mě. ,,Ty vážně nemáš domov?! Ani rodinu?" zeptal jsem se. ,,Ne. Ani domov ani rodinu!" odpověděla mi. ,,A jak ses tu dostala?! Nebo kde je tvá rodina?" opět jsem se zeptal.  ,,Já nevím. To je na dlouho. Řeknu ti někdy jindy!" povzdechla si a pobízela koně do klusu. ,,Víš kam máš jet, že tak zrychluješ?!" zeptal jsem se. ,,Ne. Tak zrychli i ty!" řekla mi.
eva-sims.blog.cz
Přijeli jsme před náš dům. Koně jsme zaparkovali na trávník před domem. ,,Tak tady bydlíš, jo?!" zeptala se mě. ,,Ano. Co, máš problém? Nelíbí se ti tu?"
odpověděl jsem ji. Doufám, že se ji tu bude líbit. Nevím kde by jinde bydlela.
,,Ne naopak. Je to tu pěkné! Jsem zvědavá jak to vypadá uvnitř." řekla i když jsem ji moc nevěřil. ,,Tak pojď. Ukážu ti dům uvnitř!" řekl jsem a vedl ji ke dveřím.
eva-sims.blog.cz
eva-sims.blog.cz
,,Tak tohle je kuchyň!" ukazoval jsem ji dům. ,,Jé! Ta je pěkná! Co je tohle?" řekla a podívala se na chleba, který ležel na lince. ,,To je chleba. To je na jídlo!" odpověděl jsem. ,,Aha. Já nejím a ani nevím, co to znamená!" řekla. Ona nejí?! Co to je za člověka?! ,,Ty opravdu nejíš?!" Tak to je zvláštní!" řekl jsem. ,,Ne. Ukážeš mi tvůj pokoj?"  zeptala se mě. ,,Ano pojď za mnou."
eva-sims.blog.cz
,,Tady je mé království! I když staromódní ale alespoň něco" ukázal jsem ji můj pokoj. ,,Nádhera! Ta postel!"  chválila můj pokoj. ,,Ale. Zas tak pěkné to není! Kdyby jsi viděla pokoj od Scarlett" řekl jsem. Musím uznat, že to nejdelší doba, co jsem nemyslel na Scarlett. Úplně jsem ji vypustil z hlavy.,,Kdo je Scarlett?" zeptala se. ,,To je holka, co se mnou chodí do školy a je moc pěkná! Jsem do ní zamilovaný!" odpověděl jsem na otázku. ,,Zamilovaný?"
řekla váhavě.  ,,Jo!" řekl jsem a vedl ji do dalšího pokoje.
eva-sims.blog.cz
,,To je, co za pokoj?" zeptala se mě. ,,Ten je tvůj. Prozatím. Aby jsi měla kde bydlet." odpověděl jsem. ,,Co? Tohle, že je můj pokoj! Nádhera! A kdo tu bydlí, když tu já nejsem?"
eva-sims.blog.cz
 ,,Tady bydlela moje maminka. Do doby kdy se odstěhovala. Od té domy tu nikdo nespal ani neuklízel. Jsou tu ještě její věci. Na nic se tu nesáhlo!" řekl jsem ji. ,,A to mě tu necháš spát?! Co když něco pokazím?" řekla a udělala krok zpět. ,,A kde by jsi podle tebe spala?" ptal jsem se ji. ,,Nevím ale určitě ne tady. Třeba u tebe!"  řekla. ,,U mě? Na manželské posteli? Ne budeš spát tady."
eva-sims.blog.cz
,,Tak moc děkuji! Je to tu překrásné."
chválila. ,,Není zač! Já děkuji za koně!"
poděkoval jsem ji. Ireth se rozcházela po pokoji.
eva-sims.blog.cz
Šla k zrcadlu a vykřikla. ,,Áá!! To jsem já, ne?" křičela. ,,Ano to je zrcadlo! Vidíš se v něm. A už nekřič!" odpověděl jsem ji. ,,Aha. To je věc.Vidíš jak vypadáš!" řekla.
eva-sims.blog.cz
,,Ireth?"  zavolal jsem na ni a ona se otočila směrem na mě. ,,Ano? Co?"
eva-sims.blog.cz
Pokračování příště.
eva-sims.blog.cz
* Líbil se ti díl?
* Kdo se ti líbí více: Scarlett nebo Ireth?


PS: pište komentáře nebo nebudou další díly :-(


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Který komix/minikomix se ti líbí nejvíce?

My Memories 15.6% (7)
Změna je život 17.8% (8)
Nejsem jako ty 28.9% (13)
Právo na lásku 15.6% (7)
Lovestory 0.1 22.2% (10)

Komentáře

1 Mr Revnicov | Web | 30. ledna 2011 v 18:28 | Reagovat

Překrásný komix. Těším se na další díl.
Asi se mi líbí víc Ireth.
Jukni se mi pls na blog, mám new design je od Labandy.

P.S.: Jak máš design, kde bereš ty pózy jak sedí třb. na tom autě ?

2 Tarty | 30. ledna 2011 v 19:21 | Reagovat

těším se na další díl! je to super!

jo, Ireth je lepší :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama