MGS - právě probíhá 4.kolo (poslední) až se vrátím udělám vyhodnocení a ceny!
Miss Sims - zrušena. Vyhodnocení je zde.
eva-sims.blog.cz

Nejsem jako ty - 1. díl

28. ledna 2011 v 15:34 | Lassien |  Nejsem jako ty

1. Díl - Sázka
eva-sims.blog.cz
 ↓čti v celém článku ↓

Informace ke komixu:
→ komix budu přidávat snad jednou týdně 
→ komix bude mít min. 10 fotek
→ přímá řeč bude vždy: psaná tučně a v ,,uvozovkách"
→ to co si myslí bude psáno kurzívou a tence
→ John čti /džon/

Před zkouškou

Už je po prázdninách. A já za chvíli musím jít do školy. Už mi z toho učení jde hlava kolem a tak hraji na klavír. Vůbec to učivo neumím. Jsem zvědavý, jak to dopadne...Myslím na Scarlett. Doufám, že se ji bude líbit skladba, kterou jsem pro ni složil. Dnes se ji zeptám, jestli k nám nepřijde si ji poslechnout.
eva-sims.blog.cz
Do mého pokoje vtrhl taťka. ,,Jak to, že se neučíš, když máš za hodinu zkoušku?"
Ptal se mě se zvýšeným hlasem. ,,Už jsem naučený!" Musel jsem přece trochu zalhát. ,,Aha. Mám si tě přezkoušet?" Bože. To snad není možné. Nemůžu ani hrát na klavír. ,,Nechápu o co ti jde, když jsem se učil včera, předevčírem i dnes ráno." Řekl jsem mu. A on opět se zvýšeným hlasem na mě ječel: ,,Vadí ti to? A nevyskakuj si, jasný? Jsi o 26 let mladší." Tak já už radši půjdu do školy. Alespoň budu mít čas na Scarlett. ,,Jdu už do školy. Čau!" Řekl jsem a šel směrem ke dveřím. ,,Nazdar. A hodně štěstí při zkouškách!" To jsem nečekal, že řekne...
eva-sims.blog.cz
Přišel jsem do školy a na chodbě byla Scarlett s...šampónem Johnem. No bezva ten mi tam chyběl. Zase bude mít problém, že se se Scarlett bavím a ona se mnou. ,,Scarlett? Můžeš na okamžik?" Zavolal jsem na ni. Po chvilce něco řekla Johnovi pak otočila a šla směrem ke mě.
eva-sims.blog.cz
Přetáčela oči a přišla ke mě. ,,Co zase chceš?" To je opravdu přivítání toto. ,,Ahoj. Nechceš ke mě dnes přijít?" Navrhnul jsem ji ale nevypadalo, že by měla radost. ,,Proč?" Zeptala se mě znuděně. ,,Víš , že umím hrát na klavír? Já jsem totiž pro tebe složil píseň, která se jmenuje Krásná Scarlett!" To jsem zvědavý jestli přijde. Ale kéžby.. ,,Aha. To je opravdu pěkné od tebe ale nevím jestli budu mít čas víš..." Nojo zase výmluva na čas... ,,Ale Scarlett. Jeden den přece budeš mít čas ne? Alespoň na 15 minut. Prosím?!" To už ale John nevydržel a šel k nám.
eva-sims.blog.cz
,,Scarlett ty se s ním ještě bavíš?! To buď ráda, že jsi neviděla jeho barák!" Co má problém s našim domem. Že on bydlí v luxusní vile je jeho problém. Mi to nevadí a rozhodně to nehodlám měnit! ,,Johne nech toho. On mi složil písničku na klavíru! Měla bych tam jít." Naštěstí se mě zastala a chápe to... ,,Co se pleteš do našeho vztahu?! Ona je moje a jestli ji chceš tak změň sebe. Pro ni stejně nejsi dost dobrý!" Začal po mě ječet.
eva-sims.blog.cz
,,Nech toho jo! Já na rozdíl od tebe nejsem nějaký sobecký šampón, jo!" Tak jsem se nervl a řekl  mu tohle.. ,,Hahaha!" Podíval se na mě vražebným pohledem. ,,Kluci nechte toho! Dostala jsem nápad. Vsadíte se." Řekla Scarlett. ,,Fajn. Kdo přejde most u Oxfordského lesu. Dostane pusu od Scarlett. A ten, kdo spadne, tak měsíc se Scarlett nepromluví. Ok?" No nazdar na sport jsem nikdy nebyl ale co... ,,Dobře. Pro Scarlett to udělám. Dnes po škole tam půjdeme." Souhlasil jsem. Co mi tak asi zbylo. ,,Boooooom!" Nějaká rána se ozvala ze severní strany. Asi někdo střílí zajíce :D
eva-sims.blog.cz
Odpoledne ve škole se vleklo a zkouška byla ještě horší. Dopadla pořádně blbě. Doufám, že alespoň vyhraji tu sázku. 

 Po škole u mostu
Přišli jsme k lesu a k mostu. Místo jsme skoro nepoznali. Most byl rozbitý a z velkého lesu zbylo pár stromů kolem nějaké obří díry. ,,Co se tu stalo?! Co je s mostem a lesem?!" Vyhrkl John. ,,A co bude se sázkou?!" Scarlett očividně měla starosti jen o sázku, protože pro každou pusu by udělala všechno. ,,Nevím." Řekl jsem. Šli jsem blíž k díře. A v ní seděla nějaká bledá dívka. ,,Kdo to je?!" Řekla Scarlett a podívala se na Johna. ,,Že by blonďatá Sněhurka?!"
Řekl John a oba se smáli.
eva-sims.blog.cz
,,Nebudeme se zdržovat nějakou holkou. Johne jdeme nemá to cenu!" Nabídla Scarlett Johnovi. ,,Máš pravdu jdem. Olivere zdar, snad někdy příště!" Cože oni už jdou? ,,Počkejte a co s tou holkou?" Ptal jsem se jich. ,,Nevím. Radši mi běž skládat písničky na klavíru! Měj se." Řekla Scarlett a oba se smáli. Co jim je k smíchu? To si ze mě dělají srandu.
eva-sims.blog.cz
Co teď? Mám jít k té dívce nebo ne? Nemám jít přece jenom skládat písničky na klavír? Asi bych ji měl pomoct. Jdu k ní. Písničky budu skládat pak.
eva-sims.blog.cz
Tak jsem šel blíž ale ona pořád seděla. Není ji něco? Co když je nemocná? Jdu dál.  Alespoň udělám dobrý skutek. Pomůžu dívce.
eva-sims.blog.cz
Šel jsem blíž a dívka se konečně zvedla. Byla to krásná nenamalovaná dívenka. Opravdu, neměla na sobě žádný make-up, řasenku a jiné zbytečnosti. Byla krásná sama o sobě. Kdo to je? Zeptám se ji a uvidím. ,,Jak se jmenuješ?" Zeptal jsem se.

Pokračování v dalším díle.
eva-sims.blog.cz
* Líbil se první díl?
* Jak myslíš, že se bude jmenovat?


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti postavy v novém komixu?

Ano jsou pěkné! 38.5% (10)
No...až na tu Scarlett 3.8% (1)
No...až na toho Olivera 15.4% (4)
Vůbec! Jsou příšerné! 19.2% (5)
Co? 7.7% (2)
Nevím 15.4% (4)

Komentáře

1 Cherry-lady | Web | 29. ledna 2011 v 14:09 | Reagovat

příště si dej pozor na síť na zemi . :)
pokud máš v sims zrovna noc, tak si raději počkej na den, než to fotit ve stavebním a mít tam tu síť . :)
ale jinak pěkný . :)

2 Tarty | 30. ledna 2011 v 14:44 | Reagovat

ahoj,  moooc hezký komix, jinak souhlasím s Cherry - lady, že by tam ta síť být neměla :-( Pokud čekáš na den v simíkách, tak to nemusíš dělat jenom ve stavebním módu, ( já to tak taky dělala, ale je to blbé :-( ) ale stačí napsat tento cheat : SETHOUR 8 a bude den... ovšem můžeš tam dát třeba SETHOUR 21 a bude noc, 0 je půlnoc :-) jinak pokud by ti nešlo SETHOUR 8 s velikými písmeny, napiš pouze sethour 8 ( znovu můžeš napsat jakékoliv čislo od 0 do 23 ;-) ) Neber si to nějak špatně, je to opravdu mooc dobrý komix, a to stou sítí na zemi se mi taky stalo, takže nejsi jediná :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama