MGS - právě probíhá 4.kolo (poslední) až se vrátím udělám vyhodnocení a ceny!
Miss Sims - zrušena. Vyhodnocení je zde.
eva-sims.blog.cz

Nadpřirozené bytosti SIMOROSTÍK

28. října 2010 v 20:04 | €vułík

Vytvoř si Simorostíka


The sims 2 roční období

sims
 Se simorostíkem se jen tak setkat nemůžete. Musíte mít hru The Sims 2 Roční období. Já ji mám a je super. Poznáte je podle toho, že jsou zelení. Pokud si zajdete ve Vaší hře do Květoluk najdete tam zelenou rodinku simorostů. Poradím Vám jak vytvoříte simorostíky. Držte se následujících pokynů a rad.
Úvod: Se simorostíkem se nemůžete setkat a myslet si, že když se s ním zkamarádíte, že Vašeho simíka promění. To ani náhodou. A navíc se simorostíkem se nikde jinde než v Květoloukách nepotkáte. Takže na to usíte sami. Simorostíci mají jen 3 potřeby a to jsou slunce, voda a láska.
Můžeš si vybrat ze dvou způsobů.
sims

První způsob VLASTNÍ

Tento způsob je, že si vytvoříš simorostíka sám.
Je sice delší ale zato zábavnější. A nemusíš nic stahovat..

1) Vytvoř dospělého simíka.

2) Postav dům a dej vyrobeného simíka na parcelu. K domu postav VELKÝ skleník! Až budeš mít hotový skleník vybav ho světlem, kompostem, ostříkovačema a hlavně (a to udělej jako první) 20 hlínami(či jak to mám nazvat..sazenicemi?). Ostřikovače musí být nad všemi 20 hlínami!

3) Simíka přinuť nasadit do hlíny semínka rajčat. To uděláš tak, že klikneš na hlínu, a dáš Vysadit a pak mnoho rajčat. A simík ti automaticky začne sadit do všech 20 hlín sazenice rajčat. Až to simík bude mít, opět klikni na hlínu (teď už sazenici rajčat) a dej Zalít vše. Simík ti začne zalívat všechny sazenice.

4) Opakuj, opakuj a opakuj...
Další den zase klikni na sazenici a vyber příkaz Zalít vše. Simík ti začne zalívat. A tohle opakuj každý den.Budeš muset rostliny chemicky ošetřit a taky vyplevat. Udělaš to lehce a to, že vybereš příkaz Chemicky ošetřit vše/Vyplevat vše. Při chemickém ošetřování se stane přeměna simíka na simorostíka a pokud ne, tak zase každý den zalívej, plevej a ošetřuj!

Doufám, že pomůže :*

Druhý způsob Lektvar

No a tady je druhý způsob. Je kratší, lehčí a máš to hned. Jen musíš udělat pár kroků.

1) Stáhneš si týto dva downloady:
lektvar
sims

2) Vložíš si je do tvojí hry: Dokumenty/EA Games/The sims 2/Downloady

3) Vytvoříš si simíka. Postavíš dům.

4) Lektvar najdeš v Koupelnách. Postavíš lektvar.

5) Vypiješ......A tvůj simík je simorostíkem! Pokud už nebudeš chtít být simorostíkem postav si lektvar na vyléčení a vypiješ ho...Pomohlo?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 dopravní informace aktuálně | E-mail | Web | 9. července 2012 v 15:26 | Reagovat

Dobrej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama